Liceum Ogólnokształcące nr 15 im. Jana Kasprowicza w Łodzi

Ferie z geografią


W tym roku szkolnym spotkamy się w dniach  15.02 - 18.02. 2016r. (terminy uzgodnione z zainteresowanymi). Podczas cyklu zajęć (5 - 6 spotkań trwających po 5 godz. zegarowych) uczniowie rozwiązują zadania maturalne z arkuszy maturalnych z lat 2005 – 2015. Szczególną uwagę przywiązujemy do przygotowania  zadań w nowej formule matury z geografii.

Zajęcia prowadzi p. Bożena Pietrzykowska




Zajęcia pozalekcyjne organizowane w ramach „godziny karcianej”
i inne dodatkowe

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Rodzaj zajęć i dla kogo są organizowane

Termin zajęć
(dzień tygodnia i godziny, w jakich odbywają się zajęcia)

1

A. Grabarczyk

koło dla maturzystów

poniedziałek 13.55-14.40, 14.50-15.35

2

B. Matusiak

koło dla maturzystów,

 

Klub Dobrej Książki,

 

 

zajęcia przygotowujące do wymian i konkursów

czwartek 7.20 - 8.05, piątek 7.20 - 8.05

piątek [raz w miesiącu], 18.00 – 19.00

terminy ruchome, zależne od potrzeb

3

S. Woźniak-Gibka

koło dla maturzystów

poniedziałek

13.00-13.45

4

M. Zakrzewska

koło dla maturzystów,

 

zajęcia z zespołem opracowującym gazetkę szkolną,

zajęcia przygotowujące do wymian i konkursów

poniedziałek  13.00-13.45

terminy ruchome, zależne od potrzeb

5

M. Chećko

koło dla maturzystów

wtorek 14.50-15.35

czwartek 14.50-15.35

6

I. Jastrzębska

koło dla maturzystów

piątek 8.15 - 9.00

7

A. Wardzińska

koło dla maturzystów

wtorek 9.10 - 9.55

8

I. Wądołowska

koło dla maturzystów,

 

zajęcia przygotowujące do wymian i konkursów

wtorek 8.15 - 9.00

środa 8.15 - 9.00

terminy ruchome, zależne od potrzeb

9

A. Chudzia

koło języka niemieckiego

wtorek 13.55-14.40

środa 13.55-14.40

10

M. Pawłowska

koło dla maturzystów,

 

zajęcia przygotowujące do wymian i konkursów

czwartek 14.50-15.35

 

terminy ruchome, zależne od potrzeb

11

I. Jaguś

koło języka włoskiego – zajęcia wyrównawcze

czwartek 14.50-15.35

12

A. Pietrasiak

koło matematyczne

poniedziałek 13.55-14.40, 14.50-15.35

13

J. Pochylska

koło dla maturzystów

poniedziałek 12.50 -13.45

środa – termin do ustalenia, 1 g.lekc.

14

D. Sęczkowski

Olimpiada Psychologiczna,

 

Olimpiada Wiedzy o Rodzinie,

Olimpiada Wiedzy Biblijnej

wtorek 08.15-09.00

środa 08.15- 09.00

poniedziałek, czwartek 14.50-15.35

15

D. Maciaszek

koło dla maturzystów

 

zajęcia przygotowujące do wymian i konkursów

poniedziałek 14.50-15.35

terminy ruchome, zależne od potrzeb

16

J. Stefańczyk

koło dla maturzystów

poniedziałek 13.00-13.45, 13.55-14.40

17

B. Pietrzykowska

koło dla maturzystów,

 

zajęcia przygotowujące do konkursów

środa 14.40 – 17.00

 

terminy ruchome, zależne od potrzeb

18

U. Trędak   1/4

koło dla maturzystów

piątek 14.40-15.30

19

J. Zarzycka-Wira  3/4

koło dla maturzystów,

 

koło wyrównujące dla 2b

wtorek 14.00 – 15.00

piątek 14.50 – 15.35

20

T. Lukas  1/4

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

13.55-14.40

21

E. Barbus

koło dla maturzystów,

 

koło dla asystentów

poniedziałek 14.40 – 15.35

środa 14.40 – 15.35

22

M. Danisiewicz

zajęcia na basenie

nauka poloneza

środa 15.00 – 16.00

czwartek 15.00 – 16.00

23

B. Dębska

SKS - siatkówka

poniedziałek 15.30 – 17.00

24

D. Rożniakowski1/2

SKS – ćwiczenia motoryczne, piłka nożna

poniedziałek

13.55-14.40,

14.50-15.35

25

K. Górski   1/2

Olimpiada Wiedzy Biblijnej

czwartek 14.50-15.35

26

R. Orłowski   1/2

koło teologiczne

wtorek

14.40 – 15.35

27

M. Tkaczyńska   3/4

konsultacje pedagogiczne, diagnoza społeczna, konkursy

terminy i godziny ruchome, zależne od potrzeb

28

Aneta Jachimowska

konwersacje,

 

zajęcia przygotowujące do wymian i konkursów

czwartek 14.50-15.35

 

terminy ruchome, zależne od potrzeb

 




 


 



link do bip link do librus link do moodle
link do map google